ניקיון חלונות קירות מסך

workers-washing-windows-office-building (Copy)

בניינים גבוהים משתלטים על הנוף העירוני ואיתם קירות המסך והחלונות הגבוהים, דבר אשר יוצר אתגרים חדשים בתחום התחזוקה והניקיון. קירות מסך הם חלק מהמראה העיצובי של המבנה, אך במהרה הם מתכסים בפיח ואבק ומאבדים את המראה היפה שלהם. אין מדובר אך ורק במראה מכיוון שהאבק והפיח מקשים על חדירת האור אל תוך המבנה. מסיבה זו יש צורך בניקיון חלונות וקירות מסך אשר יסיר את אותו לכלוך עקשן ויחזיר לחלונות את השקיפות והמראה היפה.

הבעיה בניקיון חלונות קירות מסך הוא הגובה הרב וקשיי הגישה. ואם ניקח בחשבון את סדר הגודל נבין שזה יכול להיות פרויקט לא קטן. ניקיון חלונות קירות מסך הוא לא עבודה רגילה שמבצעת חברת הניקיון, מדובר הרבה יותר מלנגב את החלון בסמרטוט. זוהי עבודה למי שעוסק בנישה זו.

ניקיון קירות מסך = עבודה בגובה

כאשר מדברים על עבודות ניקוי של חלונות בבניינים גבוהים, חשוב לזכור – ניקיון חלונות קירות מסך הוא קודם כל עבודה בגובה, בין אם זה נעשה באמצעות סנפלינג או שיטות אחרות, זוהי עבודה הדורשת הסמכה לעבודה בגובה. עבודות שכאלו מיועדות למקצוענים בלבד אשר יש להם את ההסמכה והאישורים הדרושים בשביל להציע שירותים שכאלו. בין כל עבודות הניקיון, נראה שניקיון חלונות קירות מסך הוא המסוכן ביותר ולכן ישנן תקנות מחמירות וצורך לשים את הבטיחות לפני הכול.

חברת TP שירותי ניקיון תבצע עבורכם ניקיון חלונות מסך, תוך כדי הקפדה על הוראות הבטיחות ושימוש בטכנולוגיות שונות המאפשרות לנו להעניק פתרון מתאים לכל מבנה. אתם יכולים להיות בטוחים שכל העובדים שלנו הם בעלי ההכשרה הנכונה והביטוחים הנדרשים בחוק. את עבודות הניקיון יש לבצע גם בצורה מהירה ויעילה על מנת להעניק ללקוחות פתרון משתלם המסייע לחסוך בעלויות, ושאינו מפריע לשגרת ההתנהלות במבנה. לנו בחברת TP שירותי ניקיון יש את הניסיון הדרוש בניקיון חלונות קירות מסך עבור בנייני מגורים, בנייני משרדים, מרכזים מסחריים וכל מי שנזקק לפתרון של ניקיון חלונות ועבודה בגובה. אצלנו תוכלו לקבל פתרונות שונים של ניקוי חלונות בסנפלינג, ניקוי באמצעות ליפט/במת הרמה או ניקוי באמצעות אוסמוזה הפוכה וציוד טלסקופי.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מהיר ומקצועי

דילוג לתוכן