ניקיון דירה לפני אכלוס

אין דבר יותר מרגש מאשר כניסה לדירה חדשה; זוהי יכולה להיות דירה חדשה מקבלן או דירה שעברה שיפוץ מסיבי ועכשיו היא מוכנה למגורים… טוב כמעט מוכנה… יש צורך בניקיון דירה לפני אכלוס. נכון שאתם כבר לא יכולים לחכות; אתם רוצים להתחיל למקם את הרהיטים ולעצב את הדירה כפי שחלמתם, אבל באמת כדאי שתתעכבו עוד רגע אחד ותנו לשירותי הניקיון לעשות את העבודה.

ניקיון דירה לפני אכלוס הוא אינו כמו ניקיון הדירה השגרתי שאתם עושים באופן שוטף. במהלך תהליכי הבנייה עבדו בביתכם אנשי מקצוע שונים, השתמשו במכונות וכלי עבודה מסוגים שונים אשר השאירו אחריהם כמויות גדולות של אבק. כמו כן הם עשו שימוש בחומרי בנייה שונים הכוללים בטון, שליכט, חומרי איטום, צבע ועוד. כל הדירה שלכם מלאה בכל מיני נתזים וכתמים. להעביר סמרטוט לח עם נוזל לניקוי רצפות זה לא מספיק. ניקיון דירה לפני אכלוס הוא עבודה לאנשי מקצוע אשר יודעים להסיר את כל הלכלוך ולהפוך את הבית שלכם למבריק ונוצץ – כך תוכלו להתחיל את החיים בדירה החדשה ברגל ימין.

ניקיון דירה לפני אכלוס נעשה באמצעות חברת ניקיון אשר מביאה איתה ציוד מקצועי לניקוי הדירה, ציוד הכולל מכונות פוליש ושואבי אבק תעשייתיים. באמצעות הציוד, הניסיון והסבלנות הרבה נסיר את כך הלכלוך ושאריות חומרי הבניה שניתזו לכל עבר. האבק אשר נמצא בדירה שבה הסתיים תהליך השיפוץ הוא ממש לא אבק שתרצו לנשום, ולכן כדאי להתאזר בסבלנות ולתת למומחים לבצע את העבודה.

ניקיון דירה לפני אכלוס זה TP שירותי ניקיון.

זקוקים לשירותי ניקיון דירה לפני אכלוס? TP שירותי ניקיון היא הכתובת לכל עבודות הניקיון. רגע אחד לפני שאתם נכנסים לגור בנכס, אנו ניכנס עם צוות של עובדי ניקיון ועם הציוד המתאים על מנת לבצע עבורכם ניקיון ייסודי של הדירה. אנו נבריק עבורכם את השיש, הרצפה, השירותים, אריחי הקרמיקה וכל מה שצריך לנקות בבית. לאחר שנסיים תוכלו להכניס את פריטי הריהוט וכל החפצים האישיים לתוך סביבה נקייה ונעימה.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מהיר ומקצועי

דילוג לתוכן