ניקוי פאנלים סולאריים

ניקוי חלונות

איך עובדים פאנלים סולאריים – ולמה חשוב שהם יהיו נקיים באופן רצוף? כיצד מנקים פאנלים סולאריים בצורה מקצועית? ומדוע לא כדאי לעשות את זה לבד?

פאנלים סולאריים מסוגלים להמיר את הקרינה האלקטרומגנטית שמגיעה מהשמש – לאנרגיה תרמית או לחשמל. אם מתקינים אותם על הגג, ניתן להפיק אנרגיה וחשמל לשימוש פרטי ואף למכור לחברת החשמל את ייתרת הייצור. במקרים כאלה, התשלום מחברת החשמל יהיה תלוי בגודל וגובה הגג, בכיוון ובמיקום, בצריכת החשמל הנוכחית – וכמובן ברמת הניקיון של הפאנלים עצמם.

שירותי פאנלים סולאריים שווים לך כסף

צוות של T.p שרותי ניקיון יכול לצאת עכשיו לכיוונך עם שירות משתלם של ניקוי כל סוגי הפאנלים הסולאריים. רוצה להרוויח יותר אנרגיה מהפאנלים הקיימים? הנה שירותי ניקיון ששווים לך כסף.

כך ניקיון פאנלים סולאריים משפיע על הפעילות שלהם

פאנלים סולאריים פועלים בצורה פשוטה וקיים פטור מהשגת היתר בנייה אם רוצים להקים אותם בגג של עד 7,000 מטר מרובע, או בתפוקה של 700 קילו וואט. כתוצאה מכך, יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב כיום פאנלים סולאריים במערכת החשמל הביתית שלהם. לאחר שהפאנלים מותקנים, הם מתחילים לספוג את אנרגיית השמש ולהמיר אותה לחשמל – שמנוצל לשלל דרכים ומטרות. 

החשיבות של ניקיון עבור הפאנלים

פאנלים חייבים להיות נקיים על מנת לספוג את אנרגיית השמש. כאשר לכלוך מצטבר על גבי הפאנלים, הוא מונע מהקרינה האלקטרומגנטית לחדור פנימה ולהפוך לאנרגיה תרמית או לחשמל. יתרה על כך, פגיעה כזו באפקטיביות של הפאנלים מתרחשת אפילו אם מדובר בהצטברות של כתמי שמש, לשלשת ציפורים, לחות, אבק, פיח וכן הלאה. 

שמירה על בטיחות בעת הניקיון

הצבת הפאנלים הסולאריים על הגג מגבילה את הנגישות אליהם. אם בעלי הפאנלים רוצים לנקות אותם, עדיף להזמין חברה מקצועית שתשתמש בשיטת האוסמוזה ההפוכה ובעיקר תקפיד על כללי הבטיחות.

ניקוי פאנלים סולאריים זו משימה למומחים שלנו

T.p שרותי ניקיון תרכז עבורך את כל השירותים החשובים ותאפשר לך להשיג מנוי שנתי בעד 30% הנחה. כמו כן, אנו משיקים מבצע ללקוחות חדשים ומזמינים אותך להשאיר פרטים באתר כדי לתאם ניקוי פאנלים סולאריים בהקדם. 

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מהיר ומקצועי

דילוג לתוכן