ניקוי חלונות

T.p שרותי ניקיון מתמחה גם בחלונות ומזמינה אותך להצטרף לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים. אם תמיד הפריע לך הלכלוך בחלק הפנימי ובעיקר החיצוני של החלון, הגעת למקום הנכון. אצלנו מחכים לך יתרונות משמעותיים ואפשרות לחסוך בזמן ובכסף – עם הטבת לקוחות חדשים לזמן מוגבל של עד 30% הנחה על המנוי השנתי!

למה לנקות חלונות אתנו?

המומחיות שלנו בשירותי ניקיון באה לידי ביטוי בצורה הכי טובה עם חלונות. ראשית, אנו בוחרים את שיטת הניקיון לפי סוג החלונות וכך מבטיחים אפקטיביות גבוהה. שנית, אצלנו יש צוותים שמתמחים בשיטת האוסמוזה ההפוכה שמאפשרת ניקיון של חלונות בגובה של עד 20 קומות. במידת הצורך, נוכל גם להעמיד לרשותך צוותי סנפלינג לניקוי של חלונות במקומות עוד יותר גבוהים.

על חלונות לא מתפשרים

בעלי בתים פרטיים וגם בעלי עסקים, חנויות ומשרדים בבניינים צריכים לדעת שאסור להתפשר על רמת הניקיון של החלונות. חלונות נקיים עוזרים להכניס תאורה טבעית לחלל הפנים, לחסוך בהוצאות אנרגיה על תאורה ולשפר את איכות החיים. בטווח הארוך, הזמנת שירותי ניקיון חלונות במסגרת המנוי השנתי שלנו גם תאפשר לך לדאוג לתחזוקה – וגם לרכז את כל הפעולות הנחוצות לך תחת קורת גג אחת. 

ותק, ניסיון ומוניטין שעובדים בשבילך

ניסיון משמעותי הופך את העסק שלנו לשותף פעיל שלך בכל מה שנוגע לשירותי ניקיון מקצועיים. עם ותק מצטבר של שנים, סביר להניח שכבר טיפלנו בבעיות ניקיון כמו שיש בבית, במשרד או בחלון שלך. מעבר לכך, נציגינו יכולים לעמוד לרשותך כבר עכשיו – עם הצעת מחיר בהתאמה אישית שתעניק לך את פתרונות ניקוי החלונות המתאימים במדויק לצרכיך.

רוצה ליהנות מהטבת T.p שרותי ניקיון במסגרת מנוי שנתי? הגיע הרגע להשאיר פרטים באתר ולתאם ניקוי חלונות ברמה הכי גבוהה בישראל!

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מהיר ומקצועי

דילוג לתוכן