ניקוי חלונות במרפסות שמש

ניקוי חלונות

מה מיוחד במרפסת שמש? למה משתלם לשלב ניקיון חלונות במנוי שנתי?

מרפסת שמש היא חלק מהבית אך היא לא נמצאת בתוכו. בניגוד למרפסת רגילה, המושג מרפסת שמש מתייחס לשטח מקורה חלקית שיוצא מתוך הבניין עצמו החוצה או מותקן על גג של פנטהאוז. בכל אחד מהמקרים האלה, מה שצריך לעשות על מנת לשמור על המרפסת הוא להקפיד על שירותי ניקיון תקופתיים.

מגיעים עד למרפסת שלך

צוות של T.p שרותי ניקיון יכול להפעיל את שיטת האוסמוזה ההפוכה על מנת לנקות את החלונות במרפסת השמש שלך. לא משנה באיזה גובה המרפסת – אנחנו כבר נמצא את הדרך לנקות את החלונות במהירות וביעילות.

היתרונות של ניקוי חלונות במרפסות שמש

מרפסת שמש מאפשרת לאור הטבעי לחדור אל תוך חלל הפנים של הבית וליצור אשליה אופטית של חדרים גדולים ומרווחים. עם זאת, התנאי לניצול היתרון הזה של מרפסת שמש הוא שהחלונות יהיו נקיים. במידה ומקפידים על ניקיון תקופתי של החלונות, אפשר להשתמש במרפסת כמו גינה פרטית ואף לשתול בה עציצים, צמחי תבלין ופרחים.

את החלונות מנקים מבפנים ומבחוץ

הטעות הנפוצה היא להסתפק בניקיון של החלונות מהצד הפנימי בלבד. היות וברוב המקרים המרפסת נמצאת בקומה גבוהה, בעלי בתים פרטיים לא תמיד מצליחים להגיע אל החלק החיצוני ולכן הם מעדיפים להזניח אותו. בפועל, ניקיון חסר כזה פוגע במראה של החלונות ואף עלול להוריד לטמיון את כל היתרונות של מרפסת שמש. 

ניקיון חלונות במנוי שנתי

בעלי בתים ודירות עם מרפסת שמש יכולים כיום לשלב ניקיון של החלונות במנוי שנתי. כך ניתן לרכז את שירותי הניקיון מול חברה אחת, אך בעיקר לוודא שלאחר כל פרויקט החלונות יישארו מבריקים ואסתטיים. בטווח הארוך, ניקוי של החלונות ושל הבית במנוי שנתי חוסך זמן, מאמץ, כסף ודאגות.

חלונות נקיים זו העבודה שלנו

התמחות בשיטת אוסמוזה הפוכה וטכניקות נוספות הופכת את T.p שרותי ניקיון למובילה בתחומה. אם ברצונך לתאם בהקדם ניקוי חלונות במרפסות שמש, נשמח לעמוד לרשותך ואף להציע לך מבצע מיוחד – מנוי שנתי עם הנחה של עד 30%. 

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מהיר ומקצועי

דילוג לתוכן