ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה

ניקוי חלונות

מהי מערכת אוסמוזה הפוכה וכיצד ניתן להשתמש בה כדי לנקות חלונות? כל כמה זמן צריך לנקות חלונות של בניין מגורים או משרדים?

מערכת אוסמוזה הפוכה משמשת בענף הניקיון לטובת הפקת מים נטולי מלחים ולניקוי של כל סוגי החלונות, הקירות והפאנלים הסולריים. תודות ליחס השבה אופטימלי ויכולת דחיית מלחים גבוהה במיוחד, המערכת מתמודדת ביעילות עם סוגים שונים של לכלוך ומקצרת את משך העבודה. מבחינת הלקוחות, ניקוי חלונות בשיטת אוסמוזה הפוכה גם משתלמת יותר ויש לה המון יתרונות.

כשמדובר על ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה זו המומחיות שלנו

T.p שרותי ניקיון מציעה בין היתר יישום מלא של שיטת האוסמוזה ההפוכה בחלונות הבית או המשרד שלך. רוצה להשיג יותר מהניקיון וגם לקבל עד 30% הנחה על המנוי השנתי? זה הרגע להשאיר פרטים ולהזמין את השירות הטוב ביותר בארץ!

היתרונות של שיטת אוסמוזה הפוכה

האופן שבו משתמשים במערכת אוסמוזה הפוכה מבטיח שורה ארוכה של יתרונות, בעיקר כאשר מדובר על חלונות ומשטחי זכוכית. קודם כל, מערכת אוסמוזה הפוכה כוללת מעמד אל-חלד ומשאבת לחץ גבוה שמסירה באופן מיידי את שכבות הלכלוך העליונות. בהמשך, המערכת פועלת באופן רציף עם ברז חשמלי לניתוק אוטומטי וכך מגנה על החלונות מפני בלאי, שחיקה, עובש, לחות וכתמי שמש.

המלצות על תדירות נכונה של ניקוי חלונות

במערכת אוסמוזה הפוכה אפשר להשתמש אחת לכמה חודשים על מנת לנקות את החלונות בגובה של עד 20 מטר. עם זאת, יש הבדל בין חלונות של בנייני מגורים ומשרדים: החלונות של משרדים משמשים ככלי שיווקי כי הם קובעים איזה רושם ראשוני מקבלים הלקוחות, בעוד בבנייני מגורים הדגש הוא על סטריליות ועל תחושת הדיירים. בכל מקרה, הדרך המשתלמת לנקות את החלונות היא ליישם את שיטת האוסמוזה ההפוכה במסגרת מנוי שנתי. 

ניקוי חלונות במחיר משתלם יותר עבורך

T.p שרותי ניקיון גאה להציע מבצעים לחגים של ניקוי חלונות במרפסות במחיר של החל מ-150 ש"ח. בכל מה שנוגע לשירותי ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה הופכת אצלנו למשתלמת מתמיד, אז שווה לנסות אותה!

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מהיר ומקצועי

דילוג לתוכן