אודות T.p שירותי ניקיון

אמינות, מקצועיות ויסודיות

כחברה מובילה בתחום הניקיון, מחזיקה T.p שירותי ניקיון בוותק וניסיון מוכח בשימוש בטכניקות המתקדמות ביותר – ובהגעה לתוצאות נקיות במיוחד. בעזרת צוותים מקצועיים וציוד חדשני, באפשרותנו לנקות כל סוג של נכס באופן מקיף ויסודי.

מגוון רחב של שירותי ניקיון תחת קורת גג אחת

בין אם מדובר על ניקיון חלונות בגובה, אחזקת בניני מגורים ותחזוקת מעליות, אחזקת גינות וניקיון חדרי מדרגות בבניינים משותפים, ניקוי ספות וריפודים, ניקוי פאנל סולאריים, ניקיון בתים לאחר שיפוץ, שטיפת רצפות בלחץ, פוליש ווקס, ניקוי תריסים וחלונות, סנפלינג, עבודות בגובה או מכירת ציוד לעסקים – המומחים של T.p שירותי ניקיון כאן לרשותך!

מבצעים והנחות ללקוחות T.p שירותי ניקיון

מבצע הנחה על מנוי תקופתי

אנחנו אוהבים ומעריכים כל לקוח – ובמיוחד את הלקוחות הקבועים שלנו. לכן אנו מעניקים עד 30% הנחה ללקוחות הרוכשים מנוי לשירותי הניקיון שלנו.

מבצע מיוחד לניקיון בתקופת החגים

כשמגיעים החגים – אין מנוס מלפתוח במבצע ניקיון יסודי. לרגל החגים חברתנו יוצאת במבצע הנחות ללקוחות חדשים ומבצע ניקיון חלונות החל מ-150 ₪ בלבד!

שירותי ניקיון אדיבים ומקצועיים מאת המומחים לניקיון מבית T.p

אנשי המקצוע שלנו קשובים מאוד לצרכיך – ואנו יודעים על פי ניסיוננו להתאים לבית העסק שלך או לביתך, למוסד בניהולך או לכל נכס שבבעלותך, את עבודת הניקיון המתאימה לך ולצרכים שלך במדויק. הפתרונות שאנו מעמידים לרשותך מסוגלים לספק לך שירותי ניקיון קבועים לאורך זמן, או מענה נקודתי למצב זמני.

נציגינו ממתינים לפנייתך

כשמדובר על ניקיון – לא מתפשרים על התוצאה! לפרטים נוספים, נציגינו ממתינים לפנייך כעת ונשמח לענות על כל שאלה.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מהיר ומקצועי

דילוג לתוכן