ניקוי חלונות

36701248-61c6-4949-807f-62b9007c4a8e

מהן השיטות הקיימות לניקוי חלונות בקומות גבוהות? כיצד בוחרים שירותי ניקוי? האם משתלם יותר להזמין ניקיון חד פעמי – או שמא עדיף לרכוש מנוי לשירותי ניקיון?

חלונות נקיים משפרים את איכות החיים בבתים פרטיים ויש להם ערך שיווקי קריטי במשרדים, חנויות ועסקים. כיוון שהחלון הוא משהו שרואים גם מבחוץ וגם מבפנים, צריך לדאוג לניקיון יסודי ולהסיר כמה שיותר מהר כתמים ולכלוך. מצד שני, הבעיה היא שקשה לנקות את החלון אם לא משתמשים בשיטה מקצועית וכמעט בלתי אפשרי לעשות את זה בקומות גבוהות.

T.p שרותי ניקיון – הפתרון שחיפשת לחלונות נקיים כל השנה

T.p שרותי ניקיון מאפשרת לך לרכז את שירותי הניקיון החשובים תחת קורת גג אחת. רוצה ליהנות מהשירות שלנו בעד 30% הנחה? נשמח לקבל פרטים כדי לרשום אותך למנוי משתלם במיוחד!

שיטות בולטות של ניקוי חלונות

חלונות אפשר לנקות בכמה שיטות בולטות. בין היתר, אחת השיטות היא שימוש בטכניקת סנפלינג כדי לגלוש אל החלונות מהגג ולהגיע בצורה מלאה גם לאלו שנמצאים בקומות הגבוהות. לשם השוואה, שיטה אחרת היא אוסמוזה הפוכה שבמהלכה משתמשים במוטות שמגיעים עד לגובה של 20 מטר. יתרה מזאת, צריך לבחור בקפידה את חומרי הניקיון כך שיתאימו לסוג החלון והזכוכית.

בחירת שירותי ניקיון

שירותי ניקיון שמיועדים עבור החלונות בוחרים על סמך ניסיון ומקצועיות. את הניסיון בודקים לפי פרויקטים קודמים שאותם ביצעה החברה ולפי סוג ההתמחות שלה, בעוד מהמקצועיות ניתן להתרשם על סמך השיטות שבהן היא משתמשת. אם החברה משתמשת בשיטת אוסמוזה הפוכה וגם בשיטת סנפלינג, היא כנראה תדע להתמודד עם כל סוגי החלונות והלכלוך.

היתרונות של ניקוי חלונות במנוי תקופתי

משתלם יותר להזמין שירותי ניקיון במסגרת מנוי כי החלונות כל הזמן מתלכלכים. אפילו אם שומרים על סטריליות מלאה בחלל הפנים, החלון חשוף לנזקים מבחוץ: החל בפיח, דרך עשן ועד לשלשת ציפורים ואבק. 

משתלם יותר לנקות איתנו

T.p שרותי ניקיון מציעה את השירות הכי משתלם למי שמחפשים אמינות ומקצועיות. עם ותק של מעל 6 שנים, אנו יכולים לתאם עבורך ניקוי חלונות בהנחה ללקוחות חדשים מיד לאחר השארת פרטים באתר. 

דילוג לתוכן