ניקוי חלונות בגובה

2019-09-24 at 10-20-55

מה ההבדל בין עבודות הניקוי של חלונות בגובה לעומת חלונות בבתים פרטיים? כיצד מנקים חלונות בקומות הגבוהות של בנייני משרדים? ומדוע לא כדאי לעכב את ניקוי החלונות מבחוץ – ולהסתפק ברוב המקרים רק בניקיון של החלון מבפנים?

קומות גבוהות חשופות יותר מקומות נמוכות. בין היתר, ניתן לראות את ההבדל בין הקומות ברמת החשיפה לפגעי מזג האוויר, לרבות שמש וגשם. כמו כן, בקומות גבוהות עלול להצטבר פיח שאין בקומות נמוכות ויש גם משמעות להיעדר הנגישות עבור הצד החיצוני של החלון: בעוד את החלונות בקומות הנמוכות ניתן לכאורה לנקות באופן עצמאי, עבור החלונות הגבוהים נדרשת מעורבות של חברה מקצועית.

ניקוי חלונות בגובה עושים עם T.p שרותי ניקיון

T.p שרותי ניקיון גאה להציע לך הטבה לזמן מוגבל: מבצעים לחגים במחירים מפתיעים וניקוי חלונות במרפסות החל מ-150 ₪!

סוגים של חלונות והמלצות ניקיון עבורם

אך האמת היא שההבדל בין סוגי חלונות לא קשור רק לגובה. בפועל, יש המון הבדלים שנובעים מסוג הזכוכית והפרופיל. כך למשל זכוכית מחוסמת שמאפיינת את הקומות הגבוהות מנקים בצורה אחרת בהשוואה לזכוכית סטנדרטית שיש בחלונות של קומות נמוכות, בעוד פרופיל אלומיניום ומתכת דורש שיטות ניקיון שונות לעומת פרופיל עץ. 

יש בעיה? אוסמוזה הפוכה היא הפתרון?

החדשות הטובות מבחינת הלקוחות הוא שניתן לנקות את כל סוגי החלונות באמצעות שיטת האוסמוזה ההפוכה. זו שיטה אידיאלית עבור ניקוי חלונות בגובה והיא מוכיחה את עצמה בבתים פרטיים, בבנייני מגורים ובבנייני משרדים או מוסדות ציבור. בעזרת השיטה ניתן לנקות חלונות בגובה של עד 20 מטר במהירות וביעילות – ולהבטיח חזרה אפקטיבית לשגרה.

על חלונות לא מתפשרים

הסוד בניקוי חלונות הוא להציב את התוצאה הסופית בראש סדר העדיפויות. לפי העיקרון הזה, אין טעם להסתפק בניקיון החלק הפנימי של החלון וצריך לנקות אותו גם מבחוץ. מעבר לכך, ניקיון של החלון מבפנים מטבע הדברים לא יסיר את שאריות האבק, הלכלוך, הפיח והלחות שמלכלכים את החלון מבחוץ.

לקוחות חדשים מקבלים יותר

T.p שרותי ניקיון מציעה הנחות ללקוחות חדשים ומזמינה אותך לתאם ניקוי חלונות בגובה במנוי שנתי בעד 30% הנחה – מיד לאחר השארת פרטים באתר. 

דילוג לתוכן